Реагенти для наукових досліджень

Хема Україна – одна з провідних біологічних компаній у світі, що постачає нативні білки біомаркерів пухлин людини та відповідні моноклональні антитіла високої чистоти та якості.

Наші розроблені унікальні протоколи та платформи дозволяють нам постачати велику кількість біомедичних реагентів. Наші реагенти, антитіла та антигени також охоплюють області неонатальних розладів, запалення, аутоімунітету та серології ВГВ.

Всі реагенти можуть постачатися як у малій, так і у великій кількості відповідно до потреб клієнтів. Для оптових замовлень загальний обсяг необхідних реагентів може бути зарезервований у для клієнтів до десяти тижнів без попередньої оплати.

Хема також надає клієнтам послуги з кон’югації на замовлення для конкретних наукових потреб. Наша послуга включає кон’югацію як первинних, так і вторинних антитіл, наприклад, моноклональні та поліклональні антитіла кон’югуються з пероксидазою (HRP), біотином та різними флуоресцентними барвниками.

В якості безкоштовної продукції Xeма надає допоміжні реагенти, такі як буфер для розведення кон’югату-стабілізатора, стабілізатори та консерванти для покриття антитіл в мікролунках та інші загальні реагенти.

Більш того, якщо у вас є спільний проект з відділом досліджень і розробок Хема і ви згодні на спільну публікацію, ми надамо вам всі необхідні реагенти без будь-яких витрат.