Інформація

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо набору реагентів для імунохроматографічного виявлення антитіл проти коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID19) в капілярній (цільній) крові «ХЕМАТест анти-COVID19»

Каталог продукції ТОВ ХЕМА 2020

Каталог продукції ТОВ ХЕМА 2020: Набори реагентів для імуноферментного аналізу

Сертифікат ISO 13485 2016

Цифрова версія сертифіката ISO 13485 2016

Сертифікат відповідності 2019

Цифрова версія сертифіката відповідності 2019

Перелік китайських виробників експрес-тестів для діагностики COVID-19 з дозвілом від SFDA

Наводимо перелік китайських компаній-виробників експрес-тестів для діагностики COVID-19, які отримали дозвіл від SFDA (State Food and Drug Administration) – Національна адміністрація медичних виробів, Китай. Ці компанії відповідають високим стандартам SFDA і мають право виготовляти та продавати швидкі тести для виявлення вірусу SARS-CoV-2. Не купуйте та не поширюйте несертифіковані експрес-тести, яких, на жаль, на території України зараз багато. Від цього залежить здоров’я та життя наших громадян.

(більше…)

Основні джерела помилок при проведенні ІФА

Матеріали даної публікації підготовлені на основі багаторічного досвіду співробітників науково-дослідного підрозділу ТОВ «ХЕМА» по розробці та випуску наборів реагентів для імуноферментного визначення широкого кола аналітів. Постійні контакти з нашими замовниками дозволили виділити цілий ряд типових методичних проблем, що часто виникають при роботі з наборами.

На виробництві наборів реагентів для in vitro діагностики ТОВ «ХЕМА» впроваджена система якості відповідно ДСТУ ISO 13485:2005 - Розробка, виробництво та контроль медичних виробів «Реагенти імуноферментні для in vitro діагностики». Свідоцтво № 062-16 від 06.09.2016р.
Лабораторія контролю безпечності та якості харчових продуктів ТОВ «XEMA» акредитована і відповідає вимогам Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та критеріям атестації вимірювальних можливостей лабораторій відповідно до Свідоцтва про Атестацію № ПТ-519/18 від 26.12.2018р.